עמותת ״בראש מורם״ מגייסת תרומות על מנת לעזור למשפחות החולים במחלה. עיקר העזרה מופנית לטיפולים רגשיים, התאמת רכישת פאות, אירגון ימי פעילות ומחקר. שאר פעילויות העמותה מתבצעות רובן בהתנדבות, הן של משפחות החולים והן של ארגונים וחברות המלווים את העמותה ללא תמורה כספית.

בעלי תפקידים בעמותה:

דרור יצחקי, מנכ"ל –  לילדתי נשרו כל השערות מכל הגוף תוך שבועיים. לנו כהורים ההרגשה הייתה מאוד מבלבלת ויתרה מכך לילדתנו. הרגשנו לבד ללא אפשרות לדבר עם מישהו בעל ניסיון … לאחר ימים וחודשים של חיפוש אחר ילדים ומבוגרים "אלופציים" שנוכל להחליף חוויות ומידעים בנושא ובכלל להרגיש שאנחנו לא לבד מצאנו כאלו בעזרת פלאי הטכנולוגיה אחד את השני ומכאן הדרך להקמת העמותה הייתה קצרה, אפילו קצרה מאוד.
היום כאשר העמותה עומדת ופועלת בראש מורם אנחנו יותר משמחים לתת: אוזן קשבת, טיפים קטנים להתמודדויות יומיומיות וגם לפעול במישור הלאומי להעלאת המודעות, השגת הכרה במחלה ובצרכים הנלווים לה כאחד, כמו-כן אנו מארגנים מפגשים ופעילויות לרווחת החברים בעמותה.
צוות ניהול העמותה ואני מאחלים לכם הנאה והעשרת מידע בנושא אלופציה אראטה טוטאליס /אוניברסאליס תוך כדי התבוננות באתר זה.
לאלו ה"אלופציים" שבניכם אתם לא לבד ! אנו נשמח באם תצטרפו להיות חלק מהאנשים האיכותיים שכבר נמצאים כאן. מרגע זה אין לנו כבר במה להתבייש – מרגע זה כולנו הולכים בראש מורם.

לימור שילוני –  יזמית ומייסדת של אפליקציית pauzz שעוזרת לאנשים לעצור את הדחף שלהם לסוכר. נשואה, אמא לשלושה ילדים אשר הקטנה בהם, עמית, אובחנה עם אלופציה אראטה בגיל 5.
"יחד עם הקושי והאתגר שהביאה עימה המחלה, אנחנו מנסים לראות איך הופכים אותה למתנה, העבודה בהתנדבות כחלק מצוות הניהול של העמותה, מאפשרת לנו לתרום לאחרים ולהתרם בעצמינו".

נאווה רוזנפלד –  נשואה, אימא לשלושה +7 נכדים, עובדת סוציאלית, מטפלת משפחתית ויועצת ארגונית.
חולת אלופצה טוטליס מ-2010.

"הבנתי שקשר עם חולים במחלה, לימוד הדדי על ההתמודדות עם המחלה, יקל ויחזק את כולנו. 
התחלנו בקטן, מפגש של שבע משפחות שבו הונחה אבן היסוד להקמת העמותה ומאז אנחנו גדלים, אוספים עוד חברים ויחד חוגגים ,תומכים ומתמודדים עם המצב.
מקווה שבקרוב תמצא תרופה למחלה שמקוננת בנו, מאחלת לכולנו רפואה שלמה ומזמינה אתכם להצטרף לעמותה כי ביחד תמיד יותר טוב".

קרן ברק אהרונוביץ – נשואה +3, סטטיסטיקאית בעלת תואר שני במתמטיקה.
"התקרחתי לגמרי בגיל 15 ובאותם ימים לא הייתה תמיכה, ידע מועט, בקושי אינטרנט ובטח שלא פייסבוק…. התמריץ להקמת העמותה מבחינתי היה לתת מענה לילדים והורים שגילו את האלופציה אראטה ושלא ירגישו לבד כפי שאני הרגשתי. ביחד אנחנו מחזקים אחד את השני ופועלים למען הכרת המחלה ע"י הגורמים הממסדיים. ביחד אנחנו נדאג שכל אחד ואחת מאיתנו יילך עם חיוך ולא פחות חשוב מזה – בראש מורם!"

קרן סגל ,עו"ד והיועמ"ש של עמותת בראש מורם.
הנני בראש וראשונה אמא גאה לאורי בת 7 וחצי אשר אובחנה כחולה באלופציה החל מגיל שנתיים וכאדם אשר מאמין כי בבני האדם טמון הכוח לשנות ולעשות אחרת במצבים נתונים, בער בי הרצון לנסות לסייע לביתי בהתמודדות עם המחלה וכן לרבים אחרים ובין היתר לקום ולעשות מעשה למען בתי  ולמען חולים אחרים והוא הקמת העמותה ולשם כך חברנו מס' אנשים להקמת העמותה.
אורי בתי הנה ילדה מבריקה וחזקה, מלאת בטחון עצמי ושמחת חיים הוכיחה לנו ולעולם כולו כי להיות שונה זו מעלה וכי בכוחותיה המופלאים סוחפת אחריה את כלל כיתתה וחבריה והם מעריצים אותה ולומדים ממנה המון.
תרומתי לעמותה כיועצת משפטית הנו בראש וראשונה ללוות ולייעץ משפטית את הנהלת העמותה, כמו כן לסייע בקידום צרכיה ומטרותיה של העמותה בפן המשפטי ובכלל.